fav 1 1

والاتــــل تضمین اصالت ، قیمت و کیفیت

شرکت ارتباط گستر شریف والا(والاتل) به عنوان یکی از بزرگترین وارد کننده های تلفن همراه در کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرد و با هدف ارائه کالاهای با کیفیت و خدمت رسانی متناسب با خواست مشتری توجه شرکت های داخلی، همکاران و مشتریان را به خود جلب کرد تا تبدیل به یکی از قطب های واردات تلفن همراه شود که این مسئله افتخاریست که اعتماد شما عزیزان به ما داده است.

پیشرو بودن در خدمات مهم ترین اصل والاتل در طول مدت همکاری با شرکت ها، عمده فروشان و خورده فروشان بوده و هدف ما از این مسئله جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان است.

اصلی ترین هدف ما افزایش روز افزون کیفیت کالا و گسترش ارائه خدمات و تعامل ارزش آفرین و سازنده با شما همکاران، مشتریان و همراهان است.

خداوند را شاکریم که تا کنون در این زمینه سربلند بوده ایم و امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر افزایش رضایتمندی شما عزیزان را شاهد باشیم.

دیگر وقت آن رسیده خرید آنلاین را جوری دیگر تجربه کنید! اگر تا پیش از این از خرید اینترنتی به علت عدم مشاهده مستقیم کالا و بیم از دست رفتن پول اجتناب می کردید، با چند کلید ساده می توانید محصول مورد نظر را به طور همه جانبه مورد بررسی قرار دهید و با اطمینان خاطر از دریافت محصول از فروشگاه اینترنتی والاتــــل خرید کنید. والاتــــل ویترینی مجازی از محصولات دیجیتال را فراهم آورده تا مشتریان بتوانند بی نیاز از خرید حضوری و در عین حال با بررسی تخصصی و مقایسه محصولات، خریدی توامان با آگاهی و رضایت را تجربه کنند.

حرفی برای گفتن در تجارت الکترونیک

در سال ۱۳98 با سرمایه اندکی شروع کردیم و حالا این عددها، سهم بزرگ ما از بازار تجارت الکترونیک را نشان می‌دهد.

1،۰۰۰+

تنوع کالایی

4۰،۰۰۰،۰۰۰+

بازدید یکتای ماهانه

چگونه میتوانم کمکتان بکنم؟
برای ارتباط، یکی از آیتم های زیر را را انتخاب کنید